- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 04137 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04137 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,08kg |
| Aukštis 1 [mm] | 26mm |
| Aukštis 2 [mm] | 39,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46,4mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Svoris [g] | 80g |
| Prekės kodas | 04137 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,08kg |
| Aukštis 1 [mm] | 26mm |
| Aukštis 2 [mm] | 39,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46,4mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Svoris [g] | 80g |