- Prekių katalogas
- Išmetimo sistema
- Laikiklis, išmetimo sistema
Laikiklis, išmetimo sistema
| Prekės kodas | 02777 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Išmetimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 02777 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Skersmuo [mm] | 30mm |
| Aukštis [mm] | 30mm |
| Svoris [kg] | 0,06kg |
| Sriegio dydis | M8 |
| Svoris [g] | 60g |
| Sriegio ilgis [mm] | 20mm |
| Prekės kodas | 02777 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Skersmuo [mm] | 30mm |
| Aukštis [mm] | 30mm |
| Svoris [kg] | 0,06kg |
| Sriegio dydis | M8 |
| Svoris [g] | 60g |
| Sriegio ilgis [mm] | 20mm |