- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 02679 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 02679 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Storis [mm] | 38mm |
| Svoris [kg] | 0,13kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 130g |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 46mm |
| Prekės kodas | 02679 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Storis [mm] | 38mm |
| Svoris [kg] | 0,13kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 130g |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 46mm |