- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 02664 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 02664 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 55mm |
| Svoris [kg] | 0,29kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 56mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 290g |
| Prekės kodas | 02664 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 55mm |
| Svoris [kg] | 0,29kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 56mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 290g |