- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 02660 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 02660 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Storis [mm] | 41mm |
| Svoris [kg] | 0,155kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 17mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 155g |
| Prekės kodas | 02660 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Storis [mm] | 41mm |
| Svoris [kg] | 0,155kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 17mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 155g |