- Prekių katalogas
- Išmetimo sistema
- Laikantysis rėmas, duslintuvas
Laikantysis rėmas, duslintuvas
| Prekės kodas | 02487 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Išmetimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 02487 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Skersmuo [mm] | 50mm |
| Aukštis [mm] | 45mm |
| Svoris [kg] | 0,128kg |
| Sriegio dydis | M10 |
| Svoris [g] | 128g |
| Sriegio ilgis [mm] | 23mm |
| Prekės kodas | 02487 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Skersmuo [mm] | 50mm |
| Aukštis [mm] | 45mm |
| Svoris [kg] | 0,128kg |
| Sriegio dydis | M10 |
| Svoris [g] | 128g |
| Sriegio ilgis [mm] | 23mm |