- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Skriemulio varžtas
Skriemulio varžtas
| Prekės kodas | 02255 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 02255 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 49mm |
| Svoris [kg] | 0,178kg |
| Išorinis sriegis [mm] | M12 x 1,25mm |
| Veržliarakčio dydis | 18 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Prekės kodas | 02255 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 49mm |
| Svoris [kg] | 0,178kg |
| Išorinis sriegis [mm] | M12 x 1,25mm |
| Veržliarakčio dydis | 18 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |