- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00984 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00984 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 46mm |
| Svoris [kg] | 0,17kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 170g |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 45,5mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 48mm |
| Prekės kodas | 00984 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 46mm |
| Svoris [kg] | 0,17kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 170g |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 45,5mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 48mm |