- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Pakabos statramsčio atraminis guolis
Pakabos statramsčio atraminis guolis
| Prekės kodas | 00896 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00896 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 126mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su frikciniu guoliu |
| Prekės kodas | 00896 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 126mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su frikciniu guoliu |