- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 00877 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00877 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Svoris [kg] | 0,065kg |
| Aukštis 1 [mm] | 28,6mm |
| Aukštis 2 [mm] | 33,8mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 65g |
| Prekės kodas | 00877 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Svoris [kg] | 0,065kg |
| Aukštis 1 [mm] | 28,6mm |
| Aukštis 2 [mm] | 33,8mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 65g |