- Prekių katalogas
- Langų valymas
- Vamzdelis, langų plovimas
Vamzdelis, langų plovimas
| Prekės kodas | 00032 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Langų valymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00032 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Svoris [kg] | 0,053kg |
| Spalva | Mėlyna, permatoma |
| Medžiaga | PVC |
| Vidinis skersmuo [mm] | 6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 9mm |
| Svoris [g] | 52g |
| Ilgis [m] | 25m |
| Prekės kodas | 00032 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Svoris [kg] | 0,053kg |
| Spalva | Mėlyna, permatoma |
| Medžiaga | PVC |
| Vidinis skersmuo [mm] | 6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 9mm |
| Svoris [g] | 52g |
| Ilgis [m] | 25m |