- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Amortizatorius
Amortizatorius
| Prekės kodas | 72101ST |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 72101ST |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Amortizatoriaus tipas | Dujų slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis spaustukas |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |
| Garantija | 5 metų garantija naudojant poromis keičiamus priedus |
| Porinis gaminio numeris | 72102ST |
| Svoris [kg] | 5,3kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 50cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 22cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 19cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 72101ST |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Amortizatoriaus tipas | Dujų slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis spaustukas |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |
| Garantija | 5 metų garantija naudojant poromis keičiamus priedus |
| Porinis gaminio numeris | 72102ST |
| Svoris [kg] | 5,3kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 50cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 22cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 19cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |