- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 305981 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 305981 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 27 |
| Ilgis [mm] | 765mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 65mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |
| Sriegio dydis | M27x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 305981 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 27 |
| Ilgis [mm] | 765mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 65mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |
| Sriegio dydis | M27x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė |