- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 305482 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 305482 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Ilgis [mm] | 595mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 87mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 62mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 98mm |
| Trikojo ritinėlio skersmuo [mm] | 37mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Prekės kodas | 305482 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Ilgis [mm] | 595mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 87mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 62mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 98mm |
| Trikojo ritinėlio skersmuo [mm] | 37mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |