- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 303570 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 303570 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 24 |
| Ilgis [mm] | 645mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 56mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 90mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 80mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be guolio (-ių) |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Ilgis 2 [mm] | 70mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 303570 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 24 |
| Ilgis [mm] | 645mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 56mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 90mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 80mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be guolio (-ių) |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Ilgis 2 [mm] | 70mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |