- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 301834 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 301834 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Ilgis [mm] | 655mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 52mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 72mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms be ABS |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Prekės kodas | 301834 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Ilgis [mm] | 655mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 52mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 72mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms be ABS |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |