- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 301322 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 301322 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 38 |
| Ilgis [mm] | 527mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 104mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 60mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 98mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 108mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 301322 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 38 |
| Ilgis [mm] | 527mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 104mm |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 60mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 98mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 108mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |