- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 300669 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 300669 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Ilgis [mm] | 537mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8,2mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 86mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 300669 |
| Gamintojų leidimas | LÖBRO |
| Ilgis [mm] | 537mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8,2mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 86mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |