- Prekių katalogas
- Ašies pavara
- Lankstas, kardaninis velenas
Lankstas, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 4416301 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Kategorija | Ašies pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 4416301 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 162mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 110mm |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Prekės kodas | 4416301 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 162mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 110mm |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |