- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | 3894201 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 3894201 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su hidrauliniu vairo stiprintuvu |
| Ašies jungties ilgis [mm] | 293mm |
| Bendras ilgis [mm] | 311,5mm |
| Sriegio matas 1 | M16x1,5 |
| Sriegio matas 2 | M16x1,5 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Prekės kodas | 3894201 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su hidrauliniu vairo stiprintuvu |
| Ašies jungties ilgis [mm] | 293mm |
| Bendras ilgis [mm] | 311,5mm |
| Sriegio matas 1 | M16x1,5 |
| Sriegio matas 2 | M16x1,5 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |