- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | 38557 01 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 38557 01 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Bendras ilgis [mm] | 326,6mm |
| Skersmuo [mm] | 14,4mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Porinis gaminio numeris | 38556 01 |
| Vairuotojo padėtis | Transporto priemonėms su valdymu dešinėje pusėje |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Prekės kodas | 38557 01 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Bendras ilgis [mm] | 326,6mm |
| Skersmuo [mm] | 14,4mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Porinis gaminio numeris | 38556 01 |
| Vairuotojo padėtis | Transporto priemonėms su valdymu dešinėje pusėje |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |