- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 41939600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 41939600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 075272 |
| Cilindro anga [mm] | 75mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,06mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 39,94mm |
| Ilgis [mm] | 59,94mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 13mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 40,8mm |
| Komponento numeris | 100170000 |
| Komponento numeris | 100180000 |
| Komponento numeris | 100190000 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 26mm |
| Varžto ilgis [mm] | 62,5mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Prekės kodas | 41939600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 075272 |
| Cilindro anga [mm] | 75mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,06mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 39,94mm |
| Ilgis [mm] | 59,94mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 13mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 40,8mm |
| Komponento numeris | 100170000 |
| Komponento numeris | 100180000 |
| Komponento numeris | 100190000 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 26mm |
| Varžto ilgis [mm] | 62,5mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |