- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 41792600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 41792600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 075259 |
| Cilindro anga [mm] | 75mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,05mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 41,7mm |
| Ilgis [mm] | 63,7mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 13,1mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 45,6mm |
| Komponento numeris | 62509 |
| Komponento numeris | 66820 |
| Komponento numeris | 66821 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 26mm |
| Varžto ilgis [mm] | 58mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Prekės kodas | 41792600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 075259 |
| Cilindro anga [mm] | 75mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,05mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 41,7mm |
| Ilgis [mm] | 63,7mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 13,1mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 45,6mm |
| Komponento numeris | 62509 |
| Komponento numeris | 66820 |
| Komponento numeris | 66821 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 26mm |
| Varžto ilgis [mm] | 58mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |