- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 41265600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 41265600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 084251 |
| Cilindro anga [mm] | 84mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,046mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 47,23mm |
| Ilgis [mm] | 73mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 14,3mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 47,5mm |
| Komponento numeris | 66152 |
| Komponento numeris | 66153 |
| Komponento numeris | 66154 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 32mm |
| Varžto ilgis [mm] | 64mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Prekės kodas | 41265600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 084251 |
| Cilindro anga [mm] | 84mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,046mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 47,23mm |
| Ilgis [mm] | 73mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 14,3mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 47,5mm |
| Komponento numeris | 66152 |
| Komponento numeris | 66153 |
| Komponento numeris | 66154 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 32mm |
| Varžto ilgis [mm] | 64mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |