- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 41071600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 41071600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 079214 |
| Cilindro anga [mm] | 79mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,07mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 45,75mm |
| Ilgis [mm] | 72,85mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 14mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 41,8mm |
| Komponento numeris | 65920 |
| Komponento numeris | 65922 |
| Komponento numeris | 65924 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 29,5mm |
| Varžto ilgis [mm] | 64,5mm |
| Prekės kodas | 41071600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 079214 |
| Cilindro anga [mm] | 79mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,07mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 45,75mm |
| Ilgis [mm] | 72,85mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 14mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 41,8mm |
| Komponento numeris | 65920 |
| Komponento numeris | 65922 |
| Komponento numeris | 65924 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 29,5mm |
| Varžto ilgis [mm] | 64,5mm |