- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 41070600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 41070600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 083170 |
| Cilindro anga [mm] | 83mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,065mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 46,63mm |
| Ilgis [mm] | 72,6mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 15,8mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 43,5mm |
| Komponento numeris | 63721 |
| Komponento numeris | 65903 |
| Komponento numeris | 65905 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 30mm |
| Varžto ilgis [mm] | 67mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Prekės kodas | 41070600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 083170 |
| Cilindro anga [mm] | 83mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,065mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 46,63mm |
| Ilgis [mm] | 72,6mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 15,8mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 43,5mm |
| Komponento numeris | 63721 |
| Komponento numeris | 65903 |
| Komponento numeris | 65905 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 30mm |
| Varžto ilgis [mm] | 67mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |