- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 41007600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 41007600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 073077 |
| Cilindro anga [mm] | 73,4mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,04mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 25,85mm |
| Ilgis [mm] | 46,85mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 1,6mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 1 [mm] | 4,6mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 2 [mm] | 2,4mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 52mm |
| Komponento numeris | 63179 |
| Komponento numeris | 63182 |
| Komponento numeris | 63185 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 18mm |
| Varžto ilgis [mm] | 53mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Prekės kodas | 41007600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 073077 |
| Cilindro anga [mm] | 73,4mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,04mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 25,85mm |
| Ilgis [mm] | 46,85mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 1,6mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 1 [mm] | 4,6mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 2 [mm] | 2,4mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 52mm |
| Komponento numeris | 63179 |
| Komponento numeris | 63182 |
| Komponento numeris | 63185 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 18mm |
| Varžto ilgis [mm] | 53mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |