- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | 40892600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 40892600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 080340 |
| Cilindro anga [mm] | 80,02mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,074mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 45,95mm |
| Ilgis [mm] | 70,481mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 12,39mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 46,5mm |
| Komponento numeris | 66486 |
| Komponento numeris | 66487 |
| Komponento numeris | 66488 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 30mm |
| Varžto ilgis [mm] | 60mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Prekės kodas | 40892600 |
| Gamintojų leidimas | KOLBENSCHMIDT |
| Gamybos numeris | 080340 |
| Cilindro anga [mm] | 80,02mm |
| Atstumas tarp stūmoklių [mm] | 0,074mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 45,95mm |
| Ilgis [mm] | 70,481mm |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | 12,39mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 46,5mm |
| Komponento numeris | 66486 |
| Komponento numeris | 66487 |
| Komponento numeris | 66488 |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 30mm |
| Varžto ilgis [mm] | 60mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |