- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Radiatoriaus montavimas
Radiatoriaus montavimas
| Prekės kodas | 7760084 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7760084 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be vamzdžio |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |
| Material Wasserkasten (Kühler) | Aliuminis |
| Tinklo ilgis [mm] | 209mm |
| Tinklo plotis [mm] | 158mm |
| Tinklo gylis [mm] | 32mm |
| Kühlerausführung | Lituojamos plokštelės |
| Prekės kodas | 7760084 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be vamzdžio |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |
| Material Wasserkasten (Kühler) | Aliuminis |
| Tinklo ilgis [mm] | 209mm |
| Tinklo plotis [mm] | 158mm |
| Tinklo gylis [mm] | 32mm |
| Kühlerausführung | Lituojamos plokštelės |