- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Ventiliatorius, radiatoriaus
Ventiliatorius, radiatoriaus
| Prekės kodas | 7740047 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7740047 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Įtampa [V] | 12V |
| OE numeriui | 96395500 |
| Nustatyta galia [W] | 150W |
| Šildymas / aušinimas | Atskiras ventiliatorius |
| Sukimo kryptis | Rotacija prieš laikrodžio rodyklę |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 5 |
| Skersmuo 1 [mm] | 316mm |
| Prekės kodas | 7740047 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Įtampa [V] | 12V |
| OE numeriui | 96395500 |
| Nustatyta galia [W] | 150W |
| Šildymas / aušinimas | Atskiras ventiliatorius |
| Sukimo kryptis | Rotacija prieš laikrodžio rodyklę |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 5 |
| Skersmuo 1 [mm] | 316mm |