- Prekių katalogas
- Komforto sistemos
- Galinių durų elektros variklis
Galinių durų elektros variklis
| Prekės kodas | 7094224 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Komforto sistemos |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7094224 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Montavimo vieta | Dešinysis galinis |
| Ilgis [mm] | 605mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Eiga [mm] | 168mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 36mm |
| Prekės kodas | 7094224 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Montavimo vieta | Dešinysis galinis |
| Ilgis [mm] | 605mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Eiga [mm] | 168mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 36mm |