- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 7092311 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7092311 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 494mm |
| OE numeriui | GS1N62620C |
| Eiga [mm] | 173mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 635N |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Gamintojo numeriui | 7092311 |
| Prekės kodas | 7092311 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 494mm |
| OE numeriui | GS1N62620C |
| Eiga [mm] | 173mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 635N |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Gamintojo numeriui | 7092311 |