- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011923 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011923 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 603mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 33 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 45 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 81mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 98mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 130mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 130mm |
| Angos skersmuo [mm] | 11mm |
| Sriegio dydis | M14x1.5x73 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 53mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |
| Prekės kodas | 5011923 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 603mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 33 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 45 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 81mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 98mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 130mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 130mm |
| Angos skersmuo [mm] | 11mm |
| Sriegio dydis | M14x1.5x73 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 53mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |