- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011726 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011726 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 782mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 36 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 90mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 93mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 94mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 60mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 78mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 5011726 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 782mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 36 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 90mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 93mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 94mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 60mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 78mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |