- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011580 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011580 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 645mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 30 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 85mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 57mm |
| Trikojo ritinėlio skersmuo [mm] | 30mm |
| Prekės kodas | 5011580 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 645mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 30 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 85mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 57mm |
| Trikojo ritinėlio skersmuo [mm] | 30mm |