- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011539 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011539 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 620mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 24 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 99mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 89mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 85mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 56mm |
| Prekės kodas | 5011539 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 620mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 24 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 99mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 89mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 85mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 56mm |