- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011514 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011514 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 920mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 82mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 79mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 51mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 5011514 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 920mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 82mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 79mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 51mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |