- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011087 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011087 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 972mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 37 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 26 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 89mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 57mm |
| Ilgis 2 [mm] | 400mm |
| Prekės kodas | 5011087 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 972mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 37 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 26 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 89mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 57mm |
| Ilgis 2 [mm] | 400mm |