- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011076 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011076 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 624mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 26 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 85mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 80mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Prekės kodas | 5011076 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 624mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 26 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 85mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 80mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |