- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011060 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011060 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 641mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 24 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 34 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 80mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 48mm |
| Prekės kodas | 5011060 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 641mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 24 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 34 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 80mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 48mm |