- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5011000 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5011000 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 594mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 23 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 72mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 58mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 5011000 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 594mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 25 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 23 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 72mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 58mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |