- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5010942 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5010942 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 598mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 111mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 108mm |
| Angos skersmuo [mm] | 10mm |
| Sriegio dydis | M27x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 59mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 94mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 5010942 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 598mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 94mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 111mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 108mm |
| Angos skersmuo [mm] | 10mm |
| Sriegio dydis | M27x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 59mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 94mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė |