- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5010928 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5010928 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 608mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 83mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 96mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 101mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 100mm |
| Angos skersmuo [mm] | 10mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 64mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 86mm |
| Prekės kodas | 5010928 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 608mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 83mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 96mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 101mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 100mm |
| Angos skersmuo [mm] | 10mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 64mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 86mm |