- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5010321 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5010321 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 590mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 37 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 27 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 87mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Prekės kodas | 5010321 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 590mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 37 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 27 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 87mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |