- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | 5010152 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5010152 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 858mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su sistema ABS ir be jos |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 79mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 75mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 59mm |
| Prekės kodas | 5010152 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Ilgis [mm] | 858mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su sistema ABS ir be jos |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 21 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 22 |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 79mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 75mm |
| Sriegio dydis | M20x1.5 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 59mm |