Spyruoklė
| Prekės kodas | 2120200 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2120200 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| OE numeriui | 5102F5 |
| Ilgis [mm] | 345mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 113mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 10mm |
| Prekės kodas | 2120200 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| OE numeriui | 5102F5 |
| Ilgis [mm] | 345mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 113mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 10mm |