- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Švaistiklio indėklas
Švaistiklio indėklas
| Prekės kodas | 7142534STD |
| Gamintojų leidimas | GLYCO |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7142534STD |
| Gamintojų leidimas | GLYCO |
| Plotis [mm] | 19,4mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 48,02mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 44,98mm |
| Komponento numeris | 64-454-1 |
| Storis [mm] | 1,498mm |
| Prekės kodas | 7142534STD |
| Gamintojų leidimas | GLYCO |
| Plotis [mm] | 19,4mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 48,02mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 44,98mm |
| Komponento numeris | 64-454-1 |
| Storis [mm] | 1,498mm |