- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 47666 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 47666 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Plotis [mm] | 245mm |
| Aukštis [mm] | 19,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 96mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 100mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M6 x 1 |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Medžiaga | PTFE (politetrafluoretilenas |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |
| Prekės kodas | 47666 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Plotis [mm] | 245mm |
| Aukštis [mm] | 19,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 96mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 100mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M6 x 1 |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Medžiaga | PTFE (politetrafluoretilenas |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |