- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 45860 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 45860 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 45mm |
| Storis [mm] | 45mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Forma | Įtvirtinta |
| Prekės kodas | 45860 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 45mm |
| Storis [mm] | 45mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Forma | Įtvirtinta |