- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Strypo montavimas
Strypo montavimas
| Prekės kodas | 44717 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44717 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 44718 |
| Ilgis [mm] | 335mm |
| Storis [mm] | 120mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su spaustukais |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su vairo mechanizmo apvalkalu |
| Prekės kodas | 44717 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 44718 |
| Ilgis [mm] | 335mm |
| Storis [mm] | 120mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su spaustukais |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su vairo mechanizmo apvalkalu |